Night Owl – jak si večer nevypálit oči?

Dnes se podíváme na aplikaci pro mobilní zařízení s operačním systémem Android.

Tento tip se bude zejména hodit lidem, kteří často večer uléhají se svým mobilním zařízením do postele. Možná to znáte. Večer se vyvalíte v posteli s mobilem v ruce a displej vám i při nejmenším nastavení jasu vypálí Vaše oči.

A přesně na to se dnes zaměříme! Teda, ne, že bych Vám chtěl vypálit oči, ale přesně naopak. V tom nám pomůže aplikace Night Owl.

Aplikace Night Owl dokáže snížit jas displeje ještě o několik stupňů. Díky tomu Vám už bílá barva nebude vypalovat oči. Po zapnutí můžete jas regulovat v notifikační liště, zde můžete i snížení jasu pozastavit nebo zcela vypnout. Na vaši domovskou obrazovku můžete umístit několik widgetů, díky kterým můžete režim sníženého jasu velice rychle aktivovat.

Aplikace dále nabízí i redukci modrého záření. Barvy displeje nebudou tolik agresivní a zbarví se do oranžového nádechu. Zbarvení lze regulovat i manuálně.

V rámci aplikace máte možnost nastavení automatického zapínání. V bezplatné verzi aplikace můžete využít manuálního nastavení času, kdy se aplikace spustí a kdy vypne. V případě placené verze máte možnost automatického zapnutí podle času západu a východu slunce podle Vaší lokace.

To je pro dnešní tip vše.

Aplikaci stáhnete na Google Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evezzon.nightowl

Pokud jste nalezli nějakou chybu, prosím, upozorněte nás označením textu a zmáčknutím zkratky Ctrl+Enter.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *