Malé změny, které zde naleznete

Na tomto webu byli provedeny menší změny, pojďme se podívat co se změnilo a na co se můžete nově těšit.V druhé polovině dubna vyšel na blogu poslední článek. Od té doby se toho zde moc nezměnilo. Prakticky jsem se zmohl pouze na nějakou aktivitu na mém YouTube kanále. Zjistil jsem, že mi to psaní docela chybí a proto jsem se rozhodl tento web trochu oživit.

Rozcestník

Původně pokud jste zamířili na web dr-zelenka.cz, byli jste přesměrování ze subdomény www na subdoméno blog. To se nyní mění a na subdoméně www se nyní nachází jednoduchý rozcestník. V něm naleznete odkaz na blog, informace o webu, informace o mně a také kontakt. V horní části také naleznete odkazy na mail, Twitter, YouTube, Pinterest, Flickr a Steam.

Rozcestník je jednoduchý, svižný a responzivní.

Blog

Na blogu proběhli úpravy menšího rázu. Jako první bych řekl, že jsem upravil původní soubory šablony Awaken, z té nyní budu vycházet a upravovat do podob potřebných. Je to z jednoduchého důvodu. Současný stav šablony mi plně dostačuje. Každou aktualizací jsem přišel navíc o překlady.

V horní části blogu nyní naleznete novou lištu. Vlevo se jedná o odkazy na Rozcestník, O mně, Kontakt  a O webu. Vpravo odkazy na již zmiňované sítě.

V rámci obsahu došlo k odstranění stránky O mně, ta je upravená a přemístěná do rozcestníku. Vlevé časti widgetů naleznete také widget O mně, který Vás má navnadit a odkázat na rozcestník.

Jako první, po dlouhé pauze, vychází zároveň můj první osobní článek. Pojednává o jedném zmařeném snu a jeho následcích:

Sen

Asi to znáte, máte v životě sen. Sen, který vás naplňuje, sen který si chcete splnit, sen za kterým si prostě jdete. Pokud jste realista, tak jako já, víte, že jsou tu věci, které vám v naplnění toho snu mohou bránit. Někdy jsou to věci, přes které se nedá přejít. Na druhou stranu… Celý příspěvek.

Můžete se těšit i na další mé osobní příhody…

Jako další zde bude vycházet série mém maturitním projektu – statickém radaru pro měření vozidel. Můžete si přečíst úvod:

Maturitní projekt – Jak to vše začalo – #1

Maturitní projekt, který vytvářím se zabývá vytvořením jednoduchého statického radaru pro měření rychlosti vozidel. Snažím se zjistit kvalitu levných doplerových senzorů, jestli je vůbec něco takové v domácích podmínkách možné… Celý příspěvek.

To je prozatím vše.

Pokud jste nalezli nějakou chybu, prosím, upozorněte nás označením textu a zmáčknutím zkratky Ctrl+Enter.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *